Z życia firmy

Aktualny raport holdingu J.J.Darboven AG & Co. KG

  • raport odpowiedzialności
  • zrównoważony rozwój

Z przyjemnością przedstawiamy raport holdingu J.J. Darboven AG & Co. KG dotyczący zrównoważonego rozwoju za rok 2018. Opisujemy w nim, czym jest dla nas zrównoważony rozwój oraz przedstawiamy wszystkie działania wynikające z biznesowej odpowiedzialności.

Cytując P. Alberta Darbovena, właściciela firmy: „ Od momentu założenia naszego przedsiębiorstwa w roku 1866 jednego jesteśmy zawsze świadomi: nasze działania mają nie tylko lokalny, ale także globalny wpływ na ludzi i przyrodę. Dobre, długotrwałe stosunki z naszymi pracownikami, dostawcami i biznesowymi partnerami oraz chroniące środowisko gospodarowanie zasobami są więc wartościami, które w szczególny sposób wpływają na nasze postępowanie.”

Zrównoważony rozwój jest więc dla nas nie statusem, lecz procesem, który wymaga ciągłych postępów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi działaniami, począwszy od źródła (miejsca pozyskania surowca), przez transport, aż po cały proces produkcyjny i codzienną działalność firm wchodzących w skład holdingu, w tym Polski, która realizuje założenia firmy m.in. w ramach lokalnego projektu „Bądź eko”.

Aby zapoznać się z raportem, kliknij w zdjęcie obok.