Akademia Kawy i Herbaty

J.J. Darboven Barista Camp 2019

  • akademia kawy i herbaty
  • barista camp

Już po raz trzeci zapraszamy baristów z całego kraju do udziału w konkursie, w którym wygraną jest udział w J.J. Darboven Barista Camp.

Tegoroczną edycję szkolenia poprowadzi…

Kamila Adamiec – Mistrzyni Polski Brewers Cup 2018.
Sławek Saran – Mistrz Polski Barista 2008, Mistrz Polski Brewers Cup 2016, Mistrz Polski Baristów 2019, Mistrz Polski Brewers Cup 2019, 7 miejsce na Mistrzostwach Świata Brewers Cup 2019.

Kamila poprowadzi szkolenie dotyczące alternatywnych metod parzenia kawy. Sławek skupi się na parzeniu espresso oraz pracy baristy. Oboje opowiedzą również o tym, na co warto zwrócić uwagę przygotowując się do startu w mistrzostwach.

J.J. Darboven Poland jako organizator konkursu pokrywa koszty noclegów, wyżywienia, szkoleń. W zasadzie jedyny koszt, który jest po stronie uczestnika, to koszt dojazdu oraz powrotu z Campu.

Tutaj możecie zobaczyć jak wyglądała zeszłoroczna edycja Campu.

A tu kilka uchwyconych wspomnień z edycji 2017:


Jak wziąć udział w konkursie?

Regulamin
Organizatorem J.J. Darboven Barista Camp 2018 jest J.J. Darboven Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Rumi, ul. Stoczniowców 2A.


W J.J. Darboven Barista Camp 2019 udział weźmie 20 baristów, zwycięzców konkursu. Zasady jak zwykle są bardzo proste.


1. Pierwszym elementem poddanym ocenie w konkursie będzie zdjęcie pokazujące Cię podczas pracy z kawą. Zdjęcie ma jak najlepiej prezentować jaką wielką pasją jest dla Ciebie parzenie, przygotowywanie bądź podawanie kawy Twoim gościom.
Drugim elementem ocenianym będzie opis/opowieść, jak widzisz swoją przyszłość w pracy z kawą (wasze plany, marzenia, wyobrażenia).
Zdjęcie oraz opis będą równie ważne podczas wyboru.


2. Jedno zdjęcie (nie wysyłaj kilku) wraz z opisem, imieniem i nazwiskiem, adresem e-mail, numerem telefonu prześlij do 29 kwietnia 2019 roku do godziny 12.00 na adres akademia@darboven.pl (decyduje data i godzina wpłynięcia e-maila). Dodaj tekst zgody na przetwarzanie danych osobowych (*treść na dole tego tekstu).


3. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 20 na podstawie zdjęć. Nadesłane w nich zdjęcia zamieścimy na naszym fanpejdżu i poddamy ocenie internautów.


4. 10 osób, których zdjęcia do 13 maja 2019, do godziny 12.00 zbiorą największą liczbę reakcji w postaci Super (serduszko) zaprosimy do udziału w J.J. Darboven Barista Camp 2019.


5. Pozostałych 10 uczestników Campu wybierzemy na podstawie nadesłanych opisów spośród wszystkich pozostałych nadesłanych zgłoszeń (nie tylko wybranych wcześniej 20), dlatego warto poświęcić chwilę na przygotowanie fajnego tekstu.


6. Wyniki konkursu ogłosimy oficjalnie 13 maja 2019 roku o godzinie 15.00 na Fan Page Akademia Kawy i Herbtay J.J. Darboven

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu. Czekamy na zwycięzców Barista Camp!